Filtrele
Olarak görüntüle Kafes Liste
Göre sırala
Görüntüle Sayfa başına

Perçem Giyim Alt Giyim

Alt giyim ürünleri, her mevsim için farklı konseptlerin bulunduğu oldukça geniş bir alana tekabül eder. Pantolon, şort, etek, eşofman ve tayt gibi parçaların yer aldığı alt giyim ürünleri, doğru ve etkili kombinlerle şıklığın en kolay yoldan elde edilebilmesine imkan tanır. Ayrıca farklı ve özgün tarzlar inşa etmek isteyenler için de alt giyim ürünlerinin hemen her tarza kolaylıkla adapte olabileceği belirtilmelidir.

Alt Giyim Ürünleri

Alt giyim ürünleri farklı konseptlerde özgün tarz arayışı olanlar için oldukça verimli alternatifler sunar. Bu ürün skalası içerisinden sokak giyimine uygun özgün tarzlar inşa etmek mümkün olduğu gibi iş yaşantısının ciddiyetine adapte olmak için özgün bir dış görünüm elde etmek de olanaklıdır. Ayrıca konfor talebinde olanlar için de alt giyim ürünlerinin geniş bir alternatif sunduğu söylenebilir.

Jean ya da kot pantolonlar ile sokak modasına uygun bir tarz inşa etmek mümkün olurken tayt veya şort gibi parçalarla konforun en yüksek düzeyde hissedilmesi mümkündür. Ayrıca alt giyim ürünleri arasında yer alan etek modelleri, hemen her şart altında eşsiz bir görünümün elde edilmesini sağlar.

Alt Giyim Modelleri

Alt giyim modelleri sportif bir görünüme ciddi detaylarla ve konforla sahip olmak isteyenler için de geniş bir seçenek yelpazesine sahiptir. Eşofman altı modelleri her tarza hitap etmesinin yanı sıra rahatlık açısından gündelik yaşamın en konforlu şekilde sürdürülebilmesine imkan tanır.

Çiçek desenli şort etek ya da normal etek modelleri ise gündelik yaşamda ya da özel her anda sıra büyüleyici bir görünüm sunar. Boylarına göre farklılık gösteren alt giyim modellerinden olan şort ya da normal etekler; uzun, diz altı veya diz üstü ölçüleriyle kategorize edilir.

Alt Giyim Fiyatları

Alt giyim koleksiyonuyla herkesin özgün moda anlayışına sahip olabilmesini amaçlayan Perçem Giyim, en düşük fiyatlarla estetik görünüm elde edilmesini sağlar. Alt giyim koleksiyonu içerisinde yer alan tüm parçalar, herkesin kişisel tarzına uygunluk taşıyacak düzeyde geniş bir yelpazeye sahiptir. Üstelik zengin beden seçeneğiyle her bedene uygun tasarımlar da koleksiyon içerisinde yer almaktadır.