Crop Tişört Modeli Önerileri *2021 Modası

- Yorumlar(0)

2021 yılında ön plana çıkan ve son zamanlarda herkes tarafından sıkça kullanılan crop olarak bilinen ve göbeği ön plana çıkaran tişört modelleri yaz aylarında moda olacak. Sıkça kullanılan ve özellikle gençler arasında tercih edilen göbeği açık olarak da bilinen crop tişörtler gerek kumaşları gerekse kesimleri ile 2021 yılına damga vuracak türden. Özellikle siyah ve beyaz renklerin tercih edilmesinin yanı sıra desenli ve baskılı olan modelleri 2021 yılında çok tercih edilecek ürünler arasında. Geçen yıllara nazaran çıtçıtlı body, beyaz renk çıtçıtlı body, siyah renk çıtçıtlı body, düz ya da baskılı tişört modellerinin yanı sıra son zamanların modası haline gelen crop tişörtler 2021 yılının yaz aylarında daha çok tercih edilecek gibi duruyor.

2021 yılının en yeni tişört crop modeli önerileri arasında en çok önerilenlerin başında rahat kumaş tercih edilmesi gelmektedir. Özellikle tercih edilen kumaşlar arasında pamuklu penye kumaşlar ince ve rahat kumaşlar tercih edilmektedir. Crop seçerken dikkat edilmesi gereken özelliklerden birisi rahat olmasının yanı sıra kumaşın kalitesi olmalıdır. Özellikle kumaşın tüylenmemesi, kendini salmaması ve toplanması gerekmektedir.

ip askılı crop

Crop Fit Tişört Modelleri

Bu yıl pek çok modacının günlük kreasyonlarında göbeği açıkta bırakan crop fit tişörtler, özellikle sokak modasında çok sık kullanılmaktadır. Bu tişörtlerin arasında en çok kullanılan tarzlardan birisi altı lastikli olan model sıkça tercih edilmektedir.  Bel kısmı kalın ya da ince dikimli olanlar da çokça tercih edilen ve 20201 yılının yaz aylarında moda olacak modelleri arasındadır. Renk olarak 2021 yılında yumuşak tonlar kullanılan bu ürünlerde desenli ve baskılı modeller de göze çarpmaktadır.

Her dönem tercih edilen ve modasının asla eskimediği siyah ve beyaz renklerin bu model tişörtlerde de sıkça kullanıldığı göze çarpmaktadır. Siyah ve beyaz renklerin yanı sıra soft renklerinde moda olduğu 2021 yılı yazında tasarımcılar bu renk kumaş ile birçok farklı crop fit tişört de tasarlanmaktadır. Kendi arasında birçok modeli bulunan desenli, düz ya da baskılı olarak seçenekler sunabilir. Bunun yanı sıra V yaka ve bisiklet yaka olanları bu yaz tasarımcıların koleksiyonlarına eklediği modeller arasındadır.

Crop Top Bluz Modelleri

2021 yılının en çok tercih edilen trendleri arasında bulunan crop top bluz modelleri hem şık hem de hoş görünüşü ile vitrinleri süsleyecek. Spor, sokak ya da özel anlarda tercih edilen bu tarz bluzlar birçok farklı kıyafet ile de kombinlenebilirler. Özellikle yüksek bel pantolon ile kombin yapılan crop top bluz modelleri hem şık hem de rahat bir kullanım sunmaktadır. Göbek açık olarak da bilinen bluzlar yaz aylarının son zamanlarda en çok tercih edilen kıyafet modelleri arasında olmuşlardır. 2021 en yeni model kıyafet tarzı önerileri arasında sayılabilecek bu bluz çeşitleri özellikle canlı renkler olmakla birlikte düz ya da desenli olanlar da tercih edilmelidir. Rahat bir kumaşa sahip olan baskılı bluz modelleri 2021 yılı yazı için tasarımcıların favorileri arasında yer almaktadır.

baskılı tişört

Crop Çeşitleri Ve Fiyatları

2021 yılında moda olan bu ürünlerin birçok farklı çeşidi bulunmaktadır. Genelde göbek üstü ya da göbek açık olarak bilinenleri birden fazla farklı kombinlerde kullanılabilir. Şort, etek, yüksek bel pantolonların üzerine giyilerek farklı kombinlerde de kullanabilirsiniz. Crop top üzerine gömlek giyilip önü açılarak da farklı bir tarz yaratılabilir. Özellikle renk çeşitlerinin çokluğu ve desen ya da baskı farklılığı nedeni ile birçok çeşidi bulunmaktadır denilebilir. Vücuda yapışan ve göbek üzeri olduğu için vücut hatlarını belli eden bir tarzı olanların basic formundakileri günlük giyimlerde de kullanabilirsiniz.

Crop fiyatları, kullanılan kumaşın kalitesine ve ürünün markasına göre değişiklik göstermektedir. Bir mağazada 100 Türk Lirasına bulabileceğiniz bir ürünü, 50 Türk Lirası gibi bir fiyata da bulmanız mümkün ve olasıdır. Fiyatları kumaş kalitesi ve markasından, baskı desen ya da rengine göre değişmekte ve genellikle 50 Türk Lirası ile 100 Türk lirası arasında fiyatlarda bulunabilmektedir.

Yorumlar (0)
Blog Arşivi