Elbise Modelleri Trendleri 2021 Günlük Elbiseler

- Yorumlar(0)

Elbise modellerinde öne çıkan trendler, rahatlıktan yana olsa elbise seçimlerinde şıklıktan ödün verilmiyor. 2021 elbise trendlerini sizler için değerlendirdik.

Elbise tercihlerinde kadınlar genellikle daha rahat ve daha günlük elbiselerden yana artık. 2021 yılında genellikle çiçekli ve uzun elbiseler, şalvar elbise, siyah elbise, desenli elbise, şifon elbise ve beyaz renkte elbiseler, yaz aylarının kurtarıcı elbise modelleri olarak tercih edilmektedir. 2021 yılının modası özellikle yaz aylarında rahat ve tiril tiril tutacak elbiseler olacaktır. Vücuda yapışmayan ve vücut hatlarını belli etmeyen geniş ve dökümlü en çok da rahat olmaları 2021 yaz aylarının kurtarıcısı elbise modelleri olacaktır.

Elbise modelleri | Perçem Giyim

Günlük Elbise Modelleri

Günlük elbise modelleri 2021 yılı ile birlikte modada artık tercih edilmeye başlanan elbise çeşitleri günlük elbiseler olmaktadır. Rahat ve günlük kullanıma uygun olan bu elbiseler neredeyse herkesin dolabında bulunmaktadır. Yaz aylarında ya da kış aylarında da olsa elbise giymekten vazgeçemeyenler için birçok çeşidi bulunan günlük elbiselerin yaz ayları için birçok modeli mevcuttur. Özellikle kısa kollu ve askılı elbiseler bu sezonun vazgeçilmezi olacak. Yaz aylarında en çok tercih edilen modeller; desenli elbiseler, çiçek desenli elbiseler ve siyah renkteki elbiseler.

Uzun kadın elbiseleri 2021 yılında çok tercih edilen ürünler arasındadır. Bunun yanı sıra rahatlığı ve şıklığı ile tercihlerin çok fazla olduğu çiçek desenli şalvar elbise, şalvar elbise, siyah elbiseler de çok şık ve rahat modeller olarak göze çarpmaktadır. Retro elbiselerinde çok tercih edileceği bu yıl kısa kollu, kalın akılı ya da askılı olarak tercih edilebilecek elbiseler arasında yer almaktadır.  Şifon elbise, beyaz elbise, çiçek desenli elbiseler de 2021 yılının kurtarıcı parçalarından olacaktır. Günlük elbiselerde kullanılan kumaşlar, genelde rahat ve uçuşan yapıdaki kumaşlardır. Bunun yanında uzun elbiseler de günlük kullanımda çok tercih edilmektedir. Günlük elbise modellerinde genellikle rahatlık ve uçuşan elbiseler göze çarpmaktadır.

2021 modası yaz aylarının kurtarıcı elbise modelleri, arasında uzun elbiseler çok dikkat çekmektedir. Genellikle uzun elbise tercihleri arasında çiçekli ve şifon elbiseler tercih edilmektedir. Uzun elbise modası geçmişten bu güne kadar hala çok revaçta olan ve çok tercih edilen elbise formlarından birisidir.  Uzun elbiseler, çiçek desenli ya da düz olarak da tercih edilmekte ve bu senenin yaz modasını oluşturmaktadır. Ucuz elbise modelleri günlük giyimde vazgeçilmezler arasına giriyor.

Yazlık Elbise Modelleri

Yazlık elbise modelleri 2021 yılının yazlık elbise modelleri çok çeşitli ve birbirinden güzel renkleri ile hem göze hitap eden sevilen ve tercih edilen kumaşları ile hem de rahat olan elbiselerdir. 2021 yılı için tasarlanan elbiselerin hepsinin kendine has özellikleri vardır. Vitrinleri süsleyecek yazlık elbise modelleri için akıcı rahat ve uçuşan kumaşlar, fırfırlı modeller, çiçek desenleri ve yumuşak renk tonları kullanılmaktadır.

Yazlık elbise modellerinde tercih edilenlerden bazı modeller arasında pamuklu modeller bulunmaktadır. Sıcak günlerin vazgeçilmezi olan pamuklu elbiseler, 2021 modası yaz aylarının kurtarıcı elbise modelleri arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Katmanlı elbiseler de 2021 yılı yazının yazlık elbise modelleri arasında bulunmaktadır. Kat kat dökülen bu elbiseler yaz aylarında hem günlük hem de gece elbisesi olarak kullanılabilir. Modeller arasında en çok göze çarpan elbiselerden birisi şalvar elbise modeli de bulunmaktadır. Şalvar elbise modelleri hem rahatlığı hem de şıklığı ile çok tercih edilenler arasındadır. Yaz ayları için tercih edilen renkler arasında beyaz her zamanki gibi en başta yer almaktadır. 2021 yaz ayının modası olan beyaz renk tek omuz elbise, beyaz renk uzun elbise ya da beyaz renk katmanlı elbise modelleri çok tercih edilecek ve revaçta olacak modeller arasında olacaktır.

Elbise modelleri | Perçem Giyim

Tesettür Elbise Modelleri

Tesettür elbise modelleri modacı ve tasarımcıların 2021 yılı için tasarladığı modeller arasında birçok çeşit ve desen bulunmaktadır. Özellikle tercih edilen kumaşlar arasında pamuklu, şifon ve ince kumaşlar tercih edilmektedir. Tasarımcıların koleksiyonlarına ekledikleri tesettür modelleri arasında geniş ve dökümlü elbiseler bulunmaktadır. Özellikle poplin kumaş ve ayrobin kumaş ile tasarlanan dökümlü tesettür elbiseler 2021 yılında çok moda ve çok tercih edilecek.

Tesettür elbise modellerinde özellikle katmanlı uzun etekli modeller tercih edilmekle birlikte, siyah renkli tesettür elbiseler çok revaçta olacak gibi durmaktadır. Vitrinlerde özellikle etek kısmı katmanlı hâkim yaka ve dökümlü elbiseler yerlerini almış durumda. Tasarımcıların çiçekli ve tül modellerine de ağırlık verdiği bu senenin modelleri arasında yer alan tiril tiril elbiseler, hem gözlere hitap ederek şık duracak hem de rahatlığı ile memnun edecektir.

Yorumlar (0)
Blog Arşivi