Etek

Filtrele
Olarak görüntüle Kafes Liste
Göre sırala
Görüntüle Sayfa başına

Perçem Giyim Etek

Etek, yaz aylarının esintisini üzerinde taşıyan ve kadınlara neşe sunan parçalardan bir tanesi. Geçmişten bugüne moda dünyasının ayrıcalıklı ürünlerinden biri olan etekler, nitelikli bir yapıya sahip. Uzun ve kısa olmak üzere temelde iki farklı forma sahip olan bu ürünlerin, farklı boy aralıklarını da bünyesinde bulundurduğunu söylemek olanaklı.

Etek Ürünleri

Göz alıcı parçalarla kombinlenebilen etekler, her mevsim tercih edilmekte. Kış aylarında bir çizme ya da bot ile bütünleştirilmekte, yazın ise parmak arası terliklerle muhteşem bir uyum sağlamakta. İşlevsel yapısı nedeniyle moda dünyasının yıllardır vazgeçilmez ürünlerinden biri olan etek, her tarza uygun tasarıma sahip. Cepli modeller, kadınların özel eşyalarını koyabilecekleri muhteşem bir alan. Bunun yanı sıra düğme detayları, eteklerin göz alıcı bir niteliğe bürünmesini sağlıyor.

Etek Modelleri

Mini etekler ya da diz altı modeller, eşsiz bir şekilde kombinlenebilmektedir. Mini etekler, spor şıklığı sunmakla birlikte gömlek ile klasik bir yapıya ulaşabilir. Bunun yanı sıra spor eteklerin altına babet giyerek rahatlığa ulaşmak mümkün. Çiçek desenli uzun etek, uçuş uçuş model isteyenler için ideal bir seçenek. Öte yandan desenli mini etekler de yazın muhteşem ruhunu yansıtma konusunda oldukça başarılı. Kot etekler, üzerine tişört ya da afili bir sıfır kol ile özel günlerde rahatlıkla tercih edilebilir. Volanlı çiçek desenli etekler ise sahip olduğu yırtmaç detayıyla estetik bir duruş sergiliyor. Modellerin her biri, yaz aylarında şıklığı ve rahatlığı yakalamak isteyenler kadınlar için bir kıyafetten çok daha fazlası.

Etek Fiyatları

İncelikli etek modelleri, sahip oldukları detay ve desenler ile her mevsim tercih edilebilen alt giyim ürünlerinden bir tanesi. Her bir etek, Perçem Giyim ayrıcalığı ile tasarlanmakta ve özel fiyatlarla müşterilere sunulmakta. Sizler de modelleri detaylı bir şekilde inceleyebilir, tarzınızı yansıtan modelleri satın alarak moda dünyasında özel bir yere sahip olabilirsiniz.

Perçem Giyim, kadınlara her zaman bir kıyafetten çok daha fazlasını sunuyor. Şık ve zarif bir görüntüye ulaşmayı vadetmekle birlikte mutlu bir hayatın inceliklerini de altın bir tepside kadınlara ulaştırıyor.