Gömlek

Filtrele
Olarak görüntüle Kafes Liste
Göre sırala
Görüntüle Sayfa başına

Perçem Giyim Gömlek

Zamansız moda tarzının en önemli giyim parçalarından olan gömlekler, her mevsim için özel olarak dizayn edilmiş tasarımlarıyla kadınların özgürce başvurduğu ürünlerdir. Gömlek tasarımları, büyük oranda her tarz ve konsepte uyum sağlamaya uygun olduğu gibi aynı zamanda tüm estetik taleplere de karşılık verebilir. Her dönemin trendi olan gömlekler, günlük yaşantıdan özel davetlere kadar her alanda etkili kombinler inşa etmek için kullanılabilir parçalardır.

Gömlek Ürünleri

Gömlek ürünleri, her sezon ve mevsimde trendlerin yakalanabilmesi adına farklı konseptlerde tasarlanıyor. Kısa ya da uzun kol olarak kategorize edilebildikleri gibi gömlekler, renkli ya da desenli gömlekler gibi alternatifleri de kadınlarla buluşturuyor. Şıklığa ihtiyaç duyulan her şartta kullanılabilen gömleklerin kombin yapma konusunda sağladığı avantajlar da oldukça geniştir.

Özellikle yaz aylarında kısa kollu gömlek modelleri, farklı konseptleriyle dikkat çekerken renkli modeller tiril tiril bir görünüm vadediyor. Ayrıca asimetrik kesim gömlekler ya da tasarımında detaylara yer verilen düz renk kısa kollu gömlekler de bu sezonun trend parçaları arasında.

Gömlek Modelleri

Gömlek modelleri zengin tasarım ve beden çeşitleriyle hemen her kadının estetik ihtiyaçlarını karşılamaya uygundur. Desenli gömlekler daha ciddi bir görünüm elde etme arzusunda olan kadınlar için en ideal tercih olurken kolye detaylı şifon gömlekler zamansız bir moda tarzının efektif şekilde yansıtılmasını sağlıyor.

Ayrıca farklı renk çeşitleriyle sunulan gömleklerin pantolon, etek ve hatta şortlarla kombinlenmesi de mümkün. Yaz ayları için özel olarak tasarlanan ince kumaşlı gömlek modelleri, şort ve etek konforunu şıklıkla bütünleştiriyor. Kendine güvenen ve iddialı kadınların tercihi sırt detaylı kısa kol gömlekler ise eşsiz bir dış görünüme kolaylıkla ve konforla ulaşılabilmesine imkan tanıyor.

Gömlek Fiyatları

Gömlek tahmin edileceği üzere kadınlar tarafından kombinlerde en çok tercih edilen parçalardır. Böylesine yaygın olarak kullanılan gömlek kombinlerinde fark yaratmak için gömlek kalitesinin yüksek olması çok kritik önem taşır. Dolayısıyla gömlek tercihinde bulunurken son derece titiz davranılmalıdır. Kalite ve tasarımlarına göre gömlek fiyatları farklılık gösteriyor olsa da Perçem Giyim’in özel gömlek koleksiyonuna en az maliyetle kolaylıkla ulaşabilirsiniz.