Pantolon

Filtrele
Olarak görüntüle Kafes Liste
Göre sırala
Görüntüle Sayfa başına

8165 Bol Paça Pantolon

₺100,00 ₺70,00

5113 Kumaş Pantolon

₺160,00 ₺150,00

5113 Kumaş Pantolon

₺160,00 ₺150,00

W0006885 Kareli Pantolon

₺110,00 ₺100,00

6180 Yüksek Bel Mom Jean

₺120,00 ₺100,00

Perçem Giyim Pantolon

Pantolon, yüzyıllardan beri kadınların rahat bir yaşantı sürdürmesini sağlayan kıyafet türlerinden biri olmuştur. Birçok farklı modeli ve renk seçenekleriyle pantolonlar, kadınların hem gündelik hayatta hem de iş yaşamında ayrıcalıklı kombinler oluşturmasını sağlamaktadır. Alt giyim içerisinde yer alan pantolonların, sahip olduğu kumaşlara göre farklı şekillerde adlandırıldığını söyleyebiliriz. Her bir ürün, eşsiz parçalarla kadınlara muhteşem bir kombin vadediyor.

Pantolon Ürünleri

Pantolon, alt giyim kapsamında yer alan bir ürün grubudur. Bu grup içerisinde, kadınların her ortama uygun bir şekilde kombin yapmasını sağlayan modeller yer alır. Dar paça, bol paça pantolonlar; beli lastikli modeller, son dönemlerin trendi havuç pantolonlar; şık ve zarif kombinler için vazgeçilmez ürünlerdir. Özellikle iş yaşamında tercih edilen kumaş pantolonlar, muazzam modelleriyle ön plana çıkar.

Pantolon Modelleri

Muhteşem kombinler için birbirinden farklı pantolon modelleri olduğunu söylemek olanaklı. Perçemgiyim tarafından titiz bir tasarım sürecinden sonra sunulan modellerden bazıları şu şekilde karşımıza çıkar:

  • Kumaş Pantolon
  • Yüksek Bel Mom Jean
  • Beli Bağlamalı Havuç Pantolon
  • Bol Paça Pantolon

Yukarıdaki modellerin her biri, hayatın her alanında kullanılabilen kombinler için ideal seçeneklerdir. Belden oturmalı bir gömlek ile muhteşem bir uyum yakalayan kumaş pantolonlar, çalışma hayatında şıklığı tercih edenler için sunulur. Bunun yanı sıra Yüksek Bel Mom Jeanlar, basit bir tişört ve spor ayakkabı ile spor şıklığın yakalanmasını sağlar. Son dönemlerin trendlerinden biri olan Havuç pantolonlar ise konforundan ödün vermek istemeyenler için tasarlanmıştır.

Pantolon Fiyatları

Perçem Giyim, en özel tasarımları müşterilerine sunar. Birbirinden şık ve kaliteli pantolon modelleri, sokak modasına uyum sağlamak ya da iş hayatında şık ve zarif bir görüntüye ulaşmak isteyenler için üretilmiştir. Özel fiyatlarla sunulan ve her ortamda muhteşem kombinler ile ön plana çıkmayı arzulayanlar, modelleri derinlemesine bir şekilde inceleyebilir.

Her mevsim göz alıcı görünüm sergilemek için beğendiğiniz modelleri satın alabilir ve hayatın her alanında dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Perçem Giyim, en özel modelleriyle müşterilerine her zaman en iyi ve kaliteli hizmeti sunmaktadır. Her ortamda şık ve zarif olmak istemez misiniz?