T-Shirt

Perçem Giyim T-shirt  

T-shirt, yaz aylarında konfordan vazgeçmeden şıklığını korumak isteyen kadınlar için en önemli kombin parçalarıdır. Farklı renk, desen, baskı ve modelleri bulunan t-shirtler doğru kullanılması halinde sadelikle benzersiz bir şıklığın elde edilebilmesini sağlar. T-shirt modelleri son derece geniş bir yelpazeye sahip olduğu gibi gündelik yaşam içerisinde de en sık kullanılan dış giyim ürünleridir. Ayrıca tişörtlerin, özel anlarda da büyüleyici etkiye sahip olabilecekleri akıldan çıkarılmamalıdır.

T-shirt Ürünleri

T-shirt ürünleri tasarımlarına, dokularına, kumaş türlerine ya da baskılarına göre farklılık gösterebilir. Farklı tarzlarının yanı sıra konsept bakımından hemen her konsepte uygunluk taşıyan tasarımlarıyla dikkat çeken tişörtler, her ortam içerisinde göz dolduran bir estetik uyuma sadelikle ulaşabilmenizi sağlar.

Çoğunlukla spor giyimin bir parçası gibi düşünülüyor olsa da tişört ürünleri hemen her konsepte uygunluk taşıyabilir. Renk geçişlerinin yoğun olduğu tişörtler tüm gözleri üzerinize çekerken, düz renk tişörtler ile yapacağınız etkili kombinler sadelikten eşsiz bir kişisel tarz inşa etmesini sağlar.

T-shirt Modelleri

T-shirt modelleri, her kişisel tarz için uygunluk taşıyan içeriklere ev sahipliği yapmaktadır. Özellikle son dönemde en çok tercih edilen tişört modellerinden olan Oversize tişörtler, kombin yapabilme konusunda sağladığı özgürlük kadar şıklık sunuyor olmasıyla da dikkat çekicidir. Yaz aylarında büyüleyici bir görünüm elde etmenizi sağlayacak Oversize tişörtler; etek, pantolon ve şort gibi yaz aylarının vazgeçilmez alt giyim ürünleriyle kolaylıkla kombinlenebilir.

Polo Yaka göbek bölgesi açık tişört modelleri yaz aylarının konforunu derinlikli olarak hissedebilmeniz adına şort ve tayt gibi alt giyim ürünleriyle kombinlenebilmeye uygunluk taşır. Ayrıca cep detaylı göbek bölgesi açık lastikli tişörtler de yine yaz aylarına özel kişisel ve özgün bir tarz inşa edebilmenizi sağlayacaktır. Ayrıca kişisel tarzınızı baskılarıyla dikkat çeken baskılı tişört modelleriyle de inşa edebilirsiniz.

T-shirt Fiyatları

Perçem Giyim yaz kreasyonu için özel olarak tasarladığı tişört modelleriyle, eşsiz bir görünüme en az maliyetle sahip olabilmenizi amaçlamaktadır. Zengin beden seçenekleri, geniş ürün yelpazesi ve özel tasarım alternatifleriyle Perçem Giyim, yaz modanızın değişmeyen adresi olacaktır.

Tshirt Modelleri

T-shirt tutkunu kadınlar için oldukça fazla t-shirt modeli barındıran sitemizdeki ürünler hem ucuz hem de oldukça kaliteli. Yalnızca yaz aylarında giyilmesi şart değil. Bahar aylarında ve hatta kışın dahi giymek mümkün. Biraz daha serin havalarda t-shirtünüzün üstüne alacağınız bir hırka ya da montla da oldukça tarz olabilir aynı zamanda soğuktan da korunabilirsiniz. Ayrıca kategorimizde bulunan ürünler o kadar hoşunuza gidecek ki her mevsimde, her anınızda giymek ve aynı modelin farklı renklerini dahi almak isteyeceksiniz. Çeşitli beden seçenekleriyle her bedene uyan t-shirtler taş işlemeli, V yaka, oval yaka, pul işlemeli, yaka bağcık detaylı, bisiklet yaka, kollar çift katlı, yırtık model, polo yaka, sırt dekolteli, baskılı, omuzlar işlemeli ve daha pek çok modeli beğeninize sunuyoruz. Kadın t-shirt modelleri açısından zengin olan sitemiz, aradığınızı bulmanızda yardımcı olacak.