Tulum

Filters
Olarak görüntüle Kafes Liste
Göre sırala
Görüntüle Sayfa başına

102 Önden Bağlamalı Tulum

₺130,00 ₺110,00

Perçem Giyim Tulum

Modern moda tarzının en vazgeçilmez parçalarından olan tulumlar kadınlara tek bir parça kıyafetle eşsiz bir dış görünüme sahip olabilme olanağı sunmaktadır. Hemen her mevsim için özel olarak tasarlanmış tulum modelleri olduğu gibi tulumlar her ortamda tercih edilebilir olmalarıyla da dikkat çekiyor. Tulum kombinleriyle gündelik yaşamdan özel davetlere kadar hemen ortamda özgün ve estetik bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Tulum Ürünleri

Tulum ürünleri büyük oranda tek parça ve vücudun tamamını kaplayan dış giyim ürünleridir. Farklı konseptlere ev sahipliği yapan tulumlar, kadınların arzu ettiği her türlü estetik talebe karşılık veriyor. Vücudu tamamen saran tulumlar; kumaş özellikleri, tasarımları, desenleri ve modellerine göre kategorize edilmektedir.

Özellikle yaz aylarında çok daha yaygın olarak tercih edilen tulumlar, minimal özeliklere sahip olan doğru parçalarla birleştirilmesi halinde sıra dışı bir uyum vadediyor. Ayrıca tulum, kadınlara kolaylıkla kombin yapabilme imkanı da sunuyor. Buna ek olarak tek parça giyinmenin konforu ve rahatlığını da derinlikli olarak hissetmek mümkün.

Tulum Modelleri

Tulum modelleri, modadan konfor talep eden kadınlar için salaş modellere ev sahipliği yaptığı gibi birden fazla parçayla kombin inşa etmek isteyenler için kot türü modelleri de içeriyor. Ayrıca renkli tasarımlarıyla dikkat çeken tulum modellerinin yaz aylarına ışıltı katacağı da belirtilmelidir. Yine yaz aylarının en vazgeçilmez parçalarından olan kısa tulumlar, estetik görünümünüzü daima korumanızı sağlayacaktır.

Tulum modellerinin kadınlara sağladığı bir diğer avantaj da geniş yelpazeli model seçeneklerinin bulunuyor olması. Dolayısıyla hemen her tarz için en uygun modelin bulunması son derece kolaydır. Ayrıca zengin beden seçenekleri de bulunan tulumlar, her türden vücut yapısına uygun nitelikleriyle dikkat çekiyor.

Tulum Fiyatları

İddialı görünümünden asla vazgeçemeyen kadınların bir numaralı tercihi olan tulum modelleri, cazip fiyatlarıyla da dikkat çekmeyi başarıyor. Perçem Giyim tarafından dizayn edilen özel tasarım tulumlara en cazip fiyat garantisiyle ulaşarak, en maliyetle şıklığınızı pekiştirebilirsiniz. Üstelik birçok tulum modelinin zamansız bir şıklık vadediyor olması bu parçaların hemen her mevsim kolaylıkla ve konforla kullanılabilmesini de sağlayacaktır.